F – Fit&More to koncept , który powstał by pokazać nowy wymiar zdrowego stylu życia. Każdego dnia nasze posiłki trafiają do domów, biur i instytucji, aby stać się elementem Waszej codzienności.
I – Ideą którą kierujemy się podczas tworzenia naszych planów żywieniowych jest to aby słowo dieta nie kojarzyło się z wyrzeczeniami, a z efektami i wyśmienitym smakiem.
T – Team Fit&More tworzą młodzi pasjonaci zdrowego odżywiania, których głównym celem jest pokazać, że najważniejsze w walce o wymarzoną sylwetkę, dobre samopoczucie oraz formę są zdrowe nawyki żywieniowe oraz rozsądek.

 

&

 

M – Motywacją do działania są dla Nas uśmiechnięci oraz zadowoleni klienci. Ich satysfakcja to dla Nas kluczowa sprawa. Pozostajemy zawsze do Waszej dyspozycji.
O – Odwaga to coś czego nie brakuje Naszemu zespołowi. Nie boimy się nowych smaków oraz pomysłów na wyśmienite posiłki, a kreowanie menu traktujemy jak wyzwanie.
R – Razem z Naszym szefem kuchni, dietetykiem oraz pracownikami biura stoimy na straży najwyższej jakości .
E – Efekty z Fit&More są zatem więcej niż gwarantowane !

Razem z wprowadzeniem marki Fit & More otrzymujesz dostęp do nowej, niespotykanej dotąd na rynku jakości.

Naszą działalność określają słowa: jakość, smak i efekt.

Jakość – świadczą o niej wybierane przez nas produkty, profesjonalna kuchnia z bogatym wyposażeniem oraz doświadczony zespół.

Smak – zapewnia go doskonały szef kuchni, posiadający ogromną wiedzę i wyobraźnię, co przekłada się na smak każdego dania.

Efekt – dzięki dietom ułożonym przez naszą dietetyk, ciągłej motywacji i kontrolowaniu postępów otrzymujesz gwarancję założonego celu.

Codziennie dowozimy Twoje posiłki zupełnie nowymi, wyposażonymi w chłodnie samochodami, zapewniając tym samym ich świeżość a zatem wysoką jakość. Dostarczamy  posiłki 7 dni w tygodniu,  godzinach wieczornych.

Do Twojej dyspozycji każdego dnia jest profesjonalne biuro obsługi klienta w centrum miasta. Dyplomowany dietetyk, który pomoże w dobraniu właściwego planu żywieniowego, udzieli fachowych porad i zmobilizuje do działania. Dysponujemy analizatorem składu ciała, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić swoje postępy.

Dzięki nam możesz zjeść w domu, w biurze lub gdzie tylko masz ochotę. Nie musisz już także rezygnować z wyjścia ze znajomymi do restauracji. Podczas, gdy oni wybiorą dania z karty, Ty otrzymasz danie ze swojej diety. Taką możliwość daje Ci  jedna z najlepszych poznańskich restauracji – Rynek95 mieszcząca się na Starym Rynku.

Opinie klientów
 • Dosssskonała owsianka piernikowa!

  Jagoda
 • Powiem szczerze – najlepsze pudełka jakie do tej pory próbowałem. A było ich wiele 🙂 Zostaję z Wami. Obiady wymiatają system!

  Wojciech
 • Kiedyś bardzo sceptycznie i z dużym dystansem podchodziłam do cateringów dietetycznych. Po doświadczeniach znajomych korzystających z różnych firm, z marnym skutkiem zdrowotnym, cateringi kojarzyłam raczej z produkcją masową i jedzeniem dalekim od “fit”.
  Chapeau bas FIT&MORE – jestem zachwycona! Najpierw wysłuchałam kto przygotowuje posiłki, potem spróbowałam i przekonałam się na własnej skórze jak pyszne jedzenie oferujecie.
  I chyba nie muszę wspominać o braku konieczności robienia zakupów spożywczych i codziennego gotowania posiłków na drugi dzień…

  Kinga
 • Chce oficjalnie podziękować Firmie Fit&More za to że Istnieją!!!!:)
  Smak ,pożywność oraz Świeżość jest niesamowita!!!!
  Jadałem z innych FIrm DIety i wogóle nie podlega wątpliwości że Fit&More są the best!!!
  Będę cały czas tylko korzystał z tey Firmy!!!
  POLECAMMMMMMMM!!!!

  Damian