O Nas | Catering Dietetyczny » Fit&More

FIT & MORE

O nas

F – Fit&More to koncept , który powstał by pokazać nowy wymiar zdrowego stylu życia. Każdego dnia nasze posiłki trafiają do domów, biur i instytucji, aby stać się elementem Waszej codzienności.

I – Ideą którą kierujemy się podczas tworzenia naszych planów żywieniowych jest to aby słowo dieta nie kojarzyło się z wyrzeczeniami, a z efektami i wyśmienitym smakiem.

T – Team Fit&More tworzą młodzi pasjonaci zdrowego odżywiania, których głównym celem jest pokazać, że najważniejsze w walce o wymarzoną sylwetkę, dobre samopoczucie oraz formę są zdrowe nawyki żywieniowe oraz rozsądek.

&

M – Motywacją do działania są dla Nas uśmiechnięci oraz zadowoleni klienci. Ich satysfakcja to dla Nas kluczowa sprawa. Pozostajemy zawsze do Waszej dyspozycji.

O – Odwaga to coś czego nie brakuje Naszemu zespołowi. Nie boimy się nowych smaków oraz pomysłów na wyśmienite posiłki, a kreowanie menu traktujemy jak wyzwanie.

R – Razem z Naszym szefem kuchni, dietetykiem oraz pracownikami biura stoimy na straży najwyższej jakości .

E – Efekty z Fit&More są zatem więcej niż gwarantowane!

  • Razem z wprowadzeniem marki Fit & More otrzymujesz dostęp do nowej, niespotykanej dotąd na rynku jakości.
  • Naszą działalność określają słowa: jakość, smak i efekt.
  • Jakość – świadczą o niej wybierane przez nas produkty, profesjonalna kuchnia z bogatym wyposażeniem oraz doświadczony zespół.
  • Smak – zapewnia go doskonały szef kuchni, posiadający ogromną wiedzę i wyobraźnię, co przekłada się na smak każdego dania.
  • Efekt – dzięki dietom ułożonym przez naszą dietetyk, ciągłej motywacji i kontrolowaniu postępów otrzymujesz gwarancję założonego celu.
  • Codziennie dowozimy Twoje posiłki zupełnie nowymi, wyposażonymi w chłodnie samochodami, zapewniając tym samym ich świeżość a zatem wysoką jakość. Dostarczamy  posiłki 7 dni w tygodniu, godzinach wieczornych.
  • Do Twojej dyspozycji każdego dnia jest profesjonalne biuro obsługi klienta w centrum miasta. Dyplomowany dietetyk, który pomoże w dobraniu właściwego planu żywieniowego, udzieli fachowych porad i zmobilizuje do działania. Dysponujemy analizatorem składu ciała, dzięki któremu możesz na bieżąco śledzić swoje postępy.
  • Dzięki nam możesz zjeść w domu, w biurze lub gdzie tylko masz ochotę. Nie musisz już także rezygnować z wyjścia ze znajomymi do restauracji. Podczas, gdy oni wybiorą dania z karty, Ty otrzymasz danie ze swojej diety. Taką możliwość daje Ci  jedna z najlepszych poznańskich restauracji – Rynek95 mieszcząca się na Starym Rynku.
Scroll to Top